ویژگی های نرم افزار ایمیل مارکتینگ

اگر شما می خواهید محصولات خود را معرفی نمایید، بهترین راه، استفاده از پست الکترونیکی می باشد. پست الکترونیکی بدون شک برای این منظور بسیار موثر است. اگر شما می توانید محصول و یا خدمات خود را از طریق ایمیل به طور مستقیم به مشتریان معرفی نمایید، شانس بهتری درموفقیت خواهید داشت.
در زمینه ارسال ایمیل گروهی استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ بهترین روش ممکن خواهد بود. در نرم افزار ایمیل مارکتینگ با در اختیار داشتن ابزارهای حرفه ای ارسال ایمیل این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا به سادگی هر چه تمام تر ایمیل های مورد نظرتان را به سوی کاربران روانه کنید. از نکات قابل توجه در نرم افزار ایمیل مارکتینگ می توان گفت از آن جهت ارسال ایمیل به گروه، ایمیل های خبرنامه، وبلاگ یا سایت خود جهت راحتی و حرفه ایی بودن کار خود می توانی استفاده کرد. بدین ترتیب شما می توانید بدون هزینه کردن سرمایه برای تبلیغات در سایت های اینترنتی، تاثیری شگرفی را در فروش کالا، خدمات و یا افزایش بازدید وب سایت یا وبلاگ خود مشاهده کنید.

ویژگی های اصلی در نرم افزار ایمیل مارکتینگ عبارت اند از:
– کاملا فارسی
– محیطی جذاب و کاربر پسند
– توانایی ارسال فایل به لیست ایمیل ها
– امکان پیش نمایش برای بررسی سند قبل از ارسال
– امکان ذخیره پیام و لیست ایمیل ها
– قابلیت استفاده آسان از HTML
– قابلیت تنظیم اکانت ارسالی
– بدون وارد کردن تنظیمات پورت و پروتکل
– ارسال تا 80 درصد به InBox
– و …

نکته ایی که هنگام ارسال ایمیل گروهی با استفاده از نرم افزار ایمیل میارکتینگ بسیار هم است اسپم و قوانین مربوط به آن می باشد.در ادامه توضیحاتی در مورد اسپم ارائه می دهیم.

اسپم چیست؟

اسپم به معنای پیامی الکترونیکی است که بدون درخواست گیرنده و برای افراد بی شمار فرستاده می شود.اسپم می تواند شامل اسپم در پیام رسان‌ها، اسپم در گروه‌های خبری، اسپم در بخش نظرات وبلاگ‌هـا و صفحات و... بشود. در حقیقت، به سوءاستفاده از ابزارهای الکترونیکی مانند ایمیل، مسنجر، گروه‌هـای خبری ایمیلی، فکس، پیام کوتاه و... برای ارسال پیام به تعداد زیاد و به صورت ناخواسته اسپم می گویند. با توجه به هزینه اندک این روش نسبت به پست سنتی که در گذشته برای ارسال پلـاک به پلـاک تبلیغات مورد استفاده قرار می گرفت و هم چنین ناقص بودن قوانین بین المللی برای محدود کردن هرزنامه، این قبیل ایمیل‌هـا در سطح وسیعی ارسال می شوند.

هنگام ارسال ایمیل توسط نرم افزار ایمیل مارکتینگ باید توجه داشته باشید که ایمیل های ارسالی شما اسپم نشوند زیرا نام تجاری شما را بی اعتبار خواهد کرد.در نرم افزار ایمیل مارکتینگ لینک لغو اشتراک وجود دارد که کاربرانی که تمایل به دریافت خبرنامه ندارند با کلیک بر روی این لینک به جای ارسال ایمیل های شما به پوشه ی اسپم، لغو اشتراک می کنند.