آیا با نرم افزار ایمیل مارکتینگ می توان در کسب و کار خود پیشرفت کرد؟

امروزه روش های متفاوت و موثری برای تبلیغات در کسب و کار وجود دارد که استفاده از آن ها هزینه های زیادی را به دنبال دارد. با ورود دنیای مجازی و استفاده از خدمات آن تبلیغات بسیار آسان تر شده است.

با داشتن یک سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ و استفاده از پروتکل SMTP به سادگی می توان اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی در زمینه کسب و کار خود کرد.

آیا تنها با داشتن سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ و اقدام به ارسال ایمیل گروهی می توان در کسب و کار خود پیشرفت کرد؟   

در ابتدای کار قبل از آن که بدانید ایمیل چگونه ارسال می گردد، بهتر است بدانید که سیستم های ضد اسپم چگونه کار می کنند.

 اگر دقت کرده باشید همواره سیستم های ضد اسپم تاکید بر رکورد های DNS دارند این رکورد ها مانند Hostname, PTR, rDNS , SPF , DomainKey , ...  می شود پس حتما موضوعی هست که تمامی آن ها بر این اساس تاکید می کنند.

 

در، ست کردن اعتبار دامنه ی ایمیل خود باید این رکورد ها را درست ایجاد نمایید و از صحت آن ها مطمئن شوید.زمانی که ارسال ایمیل توسط نرم افزار ایمیل مارکتینگ انجام می شود، سیستم های ضد اسپم رکورد ها را بررسی می کنند، اگر رکورد ها صحیح بودند ایمیل مربوطه را در لیست خودشان قرار می دهند و در لیست خودشان رکورد ها را می نویسند. اگر شخص دیگری از سوی شما ایمیل ارسال کند همه آن ها اسپم می شود زیرا شما صاحب امتیاز آن ایمیل هستید و اگر شما ارسال نمایید اسپم نمی شوید.

 هنگام ارسال ایمیل توسط نرم افزار ایمیل مارکتینگ، بهتر است از بانک ایمیل استفاده نکنید زیرا در آن ها تعداد زیادی ایمیل های بانس(bounce)   وجود دارد که صحتی ندارند و ارسال مداوم به این ایمیل ها باعث می شود تا سیستم های ضد اسپم حساس شوند و ایمیل شما را به عنوان اسپمر شناسایی کنند و اکانت ارسال ایمیل شما را مسدود کنند بنابراین بهتر است هنگام ارسال ایمیل تبلیغاتی توسط نرم افزارایمیل مارکتینگ از آدرس ایمیل هایی استفاده کنید که اجازه ی کاربران را داشته باشید و یا مطمئن باشید که آن ها از مشتریان شما هستند. با رعایت همین نکات می توانیم بگوییم با داشتن سرور مجازی و نرم افزار ایمیل مارکتینگ و اقدام به ارسال ایمیل گروهی می توان در کسب و کار خود پیشرفت کرد.