ایده های برتر برای استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ

چالشی که امروزه شرکت ها بسیار با آن مواجه هستند این است که چگونه می توانیم فروش خود را افزایش دهیم ؟

چگونه افراد بیشتری را به لیست انتخابی خود اضافه کنیم ؟

گاهی اوقات لازم است که به آینده، شفاف تر نگاه کنیم . استفاده از  نرم افزار ایمیل مارکتینگ به ما کمک می کند درک بهتری از این که چه قصدی داریم پیدا کنیم .

برای استفاده از  نرم افزار ایمیل مارکتینگ  موفق تر در ادامه به ذکر ایده هایی برتر می پردازیم:

 

  1. فقط به دنبال طراحی زیبای ایمیل نباشید

زمانی که فروشگاه HP Home & Home Office خبرنامه  خود را مجدادا طراحی کردند به طراح تنها وظیفه خلق تصویری که زیباتر به نظر بیاید را ندادن بلکه آن چه را که بیشتر مورد توجه مردم قرار داشت را تولید و به مردم عرضه می کردند. برای استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ علاوه بر زیبایی ایمیل به محصولات مورد نیاز مشتریان هم توجه کنید.

  1. به مشتریان کمک کنید تا در کارهای خیر هم شرکت کنند

 استفاده از  نرم افزار ایمیل مارکتینگ  سبب شد مشتریانی که کمک مالی به برنامه  “Plant a Tree” کرده اند  در یک تلاش مشترک با صندوق حفاظت و Carbonfund.org  در آوریل 2008  کامپیوتر های متعددی خریداری کردند و در اختیار نیازمندانی که به کامپیوتر احتیاج داشتن و قدرت خرید آن را نداشتند، قرار دادند.

  1. مردم از مردم خرید می کنند.

مردم از مردم خرید می کنند ، مردم از کمپانی ها، فروشگاه ها یا از وب سایت ها خرید نمی کنند .

مردم از مردم خرید می کنند . نرم افزار ایمیل مارکتینگ  برنامه نیست بلکه راهی از  ارتباطات  می باشد . زیرا که مشتریان شما با به اشتراک گذاشتن ایمیل شما، خدمات و محصولاتتان را به بقیه هم معرفی خواهند کرد.

تور جهانی ATP  این اصل را اهرمی در پیام خوش آمد گویی به اعضای جدیدش قرار داده است .

  1. بیشتر سعی کنید با نرم افزار ایمیل مارکتینگ مشتریان قدیمی خود را حفظ کنید تا این که در تلاش برای جذب مشتریان جدید باشید

بیشتر شرکت ها برای کسب یک مشتری جدید وقت و هزینه زیادی را را صرف می کنند که این در بازاریابی زیاد مورد استقبال قرار نمی گیرد.

  1. ایمیلی که به خوبی طراحی شده باشد دارای 1000 کلمه با ارزش است

طراحی ایمیل کل کاری که باید انجام دهید نیست . چرا که ایمیل هایی که ساده طراحی شده اند نتایج شگف انگیزی داشته اند .با این حال محتوای یک ایمیل موضوع کلیدی می باشد .زمانی که یک متن ساده بتواند به خوبی کار کند به آن یک راه حل B2B  گفته می شود . گاهی اوقات ارتباط برقرار کردن با یک مشتری به صورت دیداری بسیار سخت می باشد . پس از نرم افزار ایمیل مارکتینگ به عنوان پل برای ارتباط با مشتریانتان استفاده کنید.

  1. در ایمیل های خود کمی طنز داشته باشید

استفاده از نرم افزار ایمیل مارکتینگ  می تواند کمی هم با طنز همراه باشد حتی اگر در حال فروش محصولات IT  یا بهبود خدمات باشد .

http://sherpablog.marketingsherpa.com/marketing/email-marketing-ideas-and-inspiration-from-11-years-of-award-winners/